YoloQ Podcast #98 – Stúpajúca toxicita

YoloQ Podcast 98 - Stúpajúca toxicita - web

Inquisitor Kane je na to dnes sám, pretože pán Profesionál je pracovne vyťažený a nestíha sa ani uprdnúť – nieto ešte rozprávať sa o video hrách. Teda o jednej konkrétnej video hre. Uhádnete ktorej? Nebojte sa, nnebudem vás napínať – je to League of Legends!!! :^)

Úvod:

  • Špeciálny diel číslo 100 sa blíži

Keďže tento krát je tu ďalšia sólo epizóda, pán Kane sa rozhodol prebrať nepruiaznivý trend v hre – stúpajúcu toxicitu. V každej z front – dokonca aj v bot hrách – stúpla úroveň toxicity skoro na takú hladinu, aká bola pred zavedením LeaverBuster a instant chat ban systémov. Znova tu máme plno želaní smrti, chorôb a iných nepríjemností… Prečo je to tak, čo spôsobuje toxicitu v hre a čo s tým my – ako hráči – môžeme urobiť? Pretože Riot Games s tým nebuded robiť nič, oni sú príliš zabraní do toho, ako z nás vytiahnuť posledné peniaze za skiny. Kane sa zamyslí nad každou z hraných front – Flex Que, Solo Que a Blind Pick a čo z toho nakoniec bude sa môžete presvedčiť sami.

Stúpajúca toxicita:

  • RIP Riot Lyte
  • Flex Que
  • Solo Que
  • Blind Pick

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 98 – Stúpajúca toxicita

YoloQ Podcast 98 - Stúpajúca toxicita


1. Úvod – prípravy na stý diel (00:00)
2. META Report (3:10)
3. Tip týždňa: Čo keď nepriateľ roamuje (14:31)
4. Stúpajúca toxicita v LoL (21:54)
5. Lunar Revel 2017 (46:07)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.