YoloQ Podcast #96 – Hurá do Flex Que

YoloQ Podcast 96 - Hurá do flex que - webV novom roku na čas a v plnej zbroji sa Inquisitor Kane spolu s Profesionálom vracajú po dvoj týždňovej prestávke späť za mikrofóny, aby vám priniesli ďalší diel vašej obľúbenej diskusie o League of Legends. V mierne pozmenenom formáte, ale snáď k lepšiemu 😉

Úvod:

  • Riot dev vlogy a články
  • 10 banov v LCS rách
  • META Report

Flex Que je tu a tento rok už tu aj zostane. A Riot Games prisľúbili, že ak sa dostaneme aspoň do Gold 5 v každej z hodnotených front, dostaneme vraj na konci sezóny 7 lepšie odmeny ako za gold iba v jednej fronte. Preto sa asi mnohí pokúsime do toho goldu dostať a práve v tom ako na to vo flex que sme sa rozhodli prediskutovať v tomto podcaste.

Ako si poskladať správny tím do flex que? Na čo si dávať pozor? Ako hrať? Čo potrebujem pre úspešné hranie Flex Que a na čo všetko sa musím psychicky (a herne) pripraviť? Všetko plus nejaké tie vlastné názory vyriešime (snáď) k vašej spokojnosti.

Hurá do Flex Que:

  • Ako nájsť správnych spoluhráčov
  • Čo keď hráme s rôznou úrovňou skillu?
  • Nutnosť hlasovej komunikácie
  • Shot calling a vedúci tímu
  • Tréningy a analýza hry

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 96 Hurá do Flex Que

YoloQ Podcast 96 - Hurá do flex que


1. Úvod – nový rok, starí známi (00:00)
2. META Report (12:05)
3. Tip týždňa: Jungler v zlom tíme (28:17)
4. Ako hrať Flex Que (33:48)
5. Snowdown 2016 Theme (1:01:53)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.