YoloQ Podcast #94 – Príprava na rankedy

YoloQ Podcast 94 - Príprava na rankedy - webNová sezóna je za dverami, je na čase sa na ňu poriadne pripraviť! Čo všetko môžeme urobiť skôr, než to všetko vypukne, si povieme v dnešnom diely podcastu. Ale až po otm, ako sa pozrieme na novinky, ktorých tento týždeň naozaj veľa nebolo:

Novinky:

  • Fan Art galéria
  • Chroma packy pre Brauma a Poppy
  • Camille odhalená!
  • Mini prerábka Shyvany
  • Patch 6.23

Po minulo týždňovej mega dávke voľnej diskusie, sme sa s Profesionálom rozhodli, že je na čase povedať si niečo užitočné a hlavne udržať to v prijateľnej dĺžke. O tom, či sa nám to podarilo a či sme vám dobre poradili, nám môžete dať vedieť mailom alebo komentárom 🙂

Príprava na rankedy:

  • Mať reálny (a aj záložný) plán
  • Vhodná rola a šampióni
  • Internet a herné príslušenstvo
  • Tréning počas preseason
  • Spätný pohľad na sezónu 6

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 94 – Príprava na rankedy

YoloQ Podcast 94 - Príprava na rankedy


1. Úvod – FlexQ zápasy (00:00)
2. Novinky (04:31)
3. Tip týždňa: Ezrealova ulta (26:45)
4. Príprava na rankedy (28:41)
5. Elementalist Lux Theme (1:01:36)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.