YoloQ Podcast #88 – Shot Calling

YoloQ Podcast 88 - Shot CallingPo trochu voľnejších témach sme sa rozhodli pritvrdiť a rozpútať diskusiu o niečom, čo nám všetkým pomôže zlepšiť sa v hraní League of Legends.

Novinky:

  • Majstrovstvá sveta 2016
  • RIOT Dev blogy
  • META Report 6.19

Tento krát vám prinášame ďalšiu zaujímavú diskusiu, na tému Shot Calling. O tom čo tieto 2 anglické slová znamenajú, pr ekoho je to určené a ako na to, sa dozviete v tejto epizóde.

Shot Calling:

  • Čo to je
  • Kto by to mal robiť?
  • Shot Calling počas hry
  • Ako na to

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 88 – Shot Calling

YoloQ Podcast 88 - Shot Calling


1. Úvod – Profíkov návrat (00:00)
2. Novinky (07:16)
3. Tip týždňa: Vyhýbanie sa rankedom (34:47)
4. Shot Calling (38:32)
5. League of Legends Music – The Tidecaller (1:15:06)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.