YoloQ Podcast #87 – Je to len normálka

YoloQ Podcast 87 - Je to len normálka - webProfík je stále chorý a preto si užite ďalšiu sólo epizódu. Možno popri hraní duo que 😛 Tento týždeň toho veľa nepriniesol, a preto sa na chvíľu vrátime v čase a pripomenieme si sekciu s etiketou, kde nás čaká naozaj zaujímavá téma o normálnych zápasoch v hre League of Legends.

Novinky:

  • Ivern: The Green Father
  • Nové splashe pre Fioru
  • Nové chroma packy
  • Opýtajte sa Ghostcrawlera
  • Patch 6.19

Keďže toho veľa nového nemáme, Kane sa rozhodol si pripomenúť staré dobré časy sekcie s etiketou hry League of Legends. A preto sa dnes budeme venovať normálnym zápasom. Takým, v ktorých o nič nejde. O žiadne LP body. Ani o prestíž. Len o hru samotnú. A napriek tomu mnoho hráčov ešte aj v tomto režime zúri, nadáva, AFKuje a trolí. Prečo? Aký je na to dôvod? Čo týmto hráčom uniká pri hraní normálok? Dozviete sa v dnešnom diely podcastu.

Je to len normálka:

  • O čom sú normálne hry
  • Správny prístup k normálkam
  • Ako hrať normálky
  • Každý môže mať zlý deň

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 87 – Je to len normálka

YoloQ Podcast 87 - Je to len normálka


1. Úvod – LoL oddych pokračuje (00:00)
2. Novinky (03:02)
3. Tip týždňa: Health potky alebo Refillable potion? (20:33)
4. O čom sú normálky (37:34)
5. League of Legends Music – The Tidecaller (57:23)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.