YoloQ Podcast #84 – Toxicita v hre

YoloQ Podcast 84 - Toxicita v hre - webNový mesiac, nový diel – a s polu s ním prinášame aj vyhodnotenie súťaže o Mysteri skin v kreslení šampiónov League of Legends. Víťazovi gratulujeme, zúčastneným ďakujeme.. a vlastne gratulujeme tiež. Prečo? Zistíte ak si vypočujete tento diel 😛

Novinky:

  • Nový Yorick
  • Stav prerábok šampiónov
  • Draft pick v alfa klientovi
  • Riot mení ranked systém
  • Opýtajte sa Riotu: runy

Hlavná téma bude tento krát pálivá nie len obrazne ale aj doslova. S Profesionálom sme totiž načali tému toxicity v hre League of Legends a hoci sa nám nepodarilo v tak krátkom časovom úseku pokryť všetko, myslím že sme tým minimálne dobre začali. Prečo je LoL toxická hra? Prečo sú hráči nepríjemní? Aký to má dopad na hru a ako zmeniť komunitu? To všetko, spolu s vlastnými skúsenosťami a nápadmi sa dozviete v našom podcaste a na záver pridáme aj niekoľko rád navyše.

Toxicita v hre:

  • Čo je to toxicita?
  • Prečo je League of Legends toxická hra?
  • Dá sa niečo urobiť s toxicitou všeobecne?
  • Prečo sú hráči toxickí?
  • Čo robiť ak je niekto toxický?

Ak vás téma zaujala a chceli by ste, aby sme v tejto diskusii pokračovali, napíšte nám e-mail alebo zanechajte komentár na stránke či YouTube kanály. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 84 – Toxicita v hre

YoloQ Podcast 84 - Toxicita v hre


1. Úvod – vyhodnotenie súťaže o skin (00:00)
2. Novinky (04:08)
3. Tip týždňa: Používajte svoju ultu (20:16)
4. Toxicita v hre League of Legends (24:33)
5. Arcade Ahri 2016 Login Theme (1:07:31)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.