YoloQ Podcast #83 – META hra

YoloQ Podcast 83 - META hra - webUPOZORNENIE: Omnissiah pánovi Kaneovi neprial a duchovia strojov ho kompletne opustili. A najviac si to odniesol mikrofón a kvalita – resp. nekvalita zvuku. Tento diel som sa po dlhom rozmýšľaní nakoniec rozhodol zverejniť, pretože Profíkove vysvetlenia a rady ohľadne META hry sú naozaj hodnotné a nemal som to srdce povedať mu, že to musíme nahrať znova. Preto vás prosím o pevné nervy a prižmúrenie obidvoch uší počas počúvania. Do budúcnosti by sa už niečo takéto nemalo stať.

Zároveň do komentárov (alebo na mail) môžete napísať, čo by ste uprednostnili v prípade, ak by sa nám znova stalo niečo takéto – ste ochotní pretrpieť nízku kvalitu zvuku alebo by ste boli radšej týždeň bez podcastu? 

Novinky:

  • Riot o reworkoch a chroma packoch
  • EUNE platforma putuje do Európy
  • Článok: WiFi vs. kábel
  • Patch 6.16

Tento krát sa budeme baviť o META hre. Povieme si čo to znamená a plynulo prejdeme k jej dvom hlavným častiam – makro a mikro META hre. Čo je to makro META? Čo obsahuje? Čo je to mikro META a ako s ňou udržať krok? Čo podstatné si všímať počas hry a aj mimo nej, aké sú základné kamene hrania v rámci aktuálnej META hry a ešte oveľa viac sa dozviete v tomto diely YoloQ Podcastu.

META hra:

  • Čo znamená slovo META?
  • Makro META
  • Mikro META
  • Flavour of the month (príchuť mesiaca)
  • Off-META picky

Ak vás téma zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, stačí sa ozvať. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 83 – META hra

YoloQ Podcast 83 - META hra


1. Úvod – SÚŤAŽ O MYSTERY SKIN pokračuje (00:00)
2. Novinky (06:59)
3. Tip týždňa: Hextech crafting (22:57)
4. META hra (26:07)
5.Mecha Sion Login Theme (1:05:11)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.