YoloQ Podcast #82 – Revízia rankedov

YoloQ Podcast 82 - Revízia rankedov - webPozor, pozor! YoloQ Podcast vyhlasuje súťaž v kreslení pre všetkých maliarov-natieračov! Na vašej zručnosti nezáleží, dokonca tí čo nevedia kresliť budú mať výhodu 😛 Ale viac sa dozviete v úvodnej časti epizódy. My len pripomíname, že súťaž trvá do konca mesiaca August/Srpen a nezabudnite nám k veľdielu dopísať aj meno šampióna (alebo šampiónky) čo ste nakreslili. Výtvory posielajte na našu známu adresu 😉

Novinky:

  • PROJECT hextech krabice a skiny
  • Testovanie Alpha clientu
  • Ako vznikal KLED
  • League Friends s klubmi
  • Opýtajte sa Riotu – odmeny za slušné správanie
  • META Report 6.15

Nakoľko hodnotená sezóna 2016 sa pomaly ale isto blíži ku koncu, je načase zhodnotiť svoje ciele, úspechy a prípadné neúspechy. Nastal ten správny čas zamyslieť sa nad tým kde som, kam chcem ísť a ako sa tam dostať. Alebo si zmeniť svoj cieľ za niečo, čo zvládnem. O tom, ako si upraviť vlastné ciele pre tohto ročnú hodnotenú sezónu a ušetriť si tak zbytočný stres, sa porozprávame v hlavnej téme dňa. A pridáme pár tipov ako to celé neskaziť.

Revízia rankedov:

  • Do konca sezóny sú už len 3 mesiace
  • Ako zhodnotiť a prekopať svoje ciele
  • Pozrite sa na vlastný zisk a stratu LP bodov
  • Na čo sa sústrediť a ako netiltiť zbytočne

Ak vás téma zaujala a chceli by ste sa o nej dozvedieť viac, stačí sa ozvať. Radi zájdeme do detailov v niektorom z nasledujúcich podcastov 😉

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 82 – Revízia rankedov

YoloQ Podcast 82 - Revízia rankedov


1. Úvod – SÚŤAŽ O MYSTERY SKIN (00:00)
2. Novinky (06:05)
3. Tip týždňa: Meleé proti ranged (32:51)
4. Revízia rankedov 2016 (39:39)
5.PROJECT: Ashe – Login Theme (1:02:15)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.