YoloQ Podcast #80 – Mentoring

YoloQ Podcast 80 - Mentoring - webPán Kane má pripravený geniálny plán ako sa stať super hviezdou YouTube scény a zabezpečiť si nekonečnú slávu siahajúcu až za hranice internetu. Podarí sa Profesionálovi včas zastaviť sellout plán a zachrániť tak tvár podcastu?

Novinky:

  • PROJECT skiny: Ashe, Ekko, Katarina
  • Zábavný režim Nexus Siege
  • Zmenený šampión Ryze
  • Patch 6.14

Mnoho hráčov má počas hrania League of Legends pocit, že hru nevedia hrať poriadne. Že niečo robia zle. A zároveň dokážu uznať, že sa majú čo učiť a v nižšej divízii ich drží predovšetkým vlastná neznalosť hrdinov a taktiky. Presne takýmto hráčom a hráčkam je určený dnešný diel, v ktorom sa Kane s Profesionálom porozprávajú na tému mentorov a tzv. coachov (trénerov), ktorí aj vám môžu pomôcť dostať sa do vyššej divízie.

Mentoring a coaching:

  • Kto potrebuje mentora?
  • O čom je mentoring? Čo zahŕňa?
  • Čo ak mi môj mentor nesedí povahou?
  • Výhody vlastného mentora
  • Ako si nájsť mentora

A tu je odkaz na spomínané oficiálne české fórum hry League of Legends.

Ďakujeme za vašu priazeň a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! A nezabudnite si pozrieť video verziu podcastu na našom YouTube kanály 😉


YoloQ Podcast 80 – Mentoring

YoloQ Podcast 80 - Mentoring


1. Úvod – SELLOUT!!! (00:00)
2. Novinky (05:38)
3. Tip týždňa: Reťazové CC (27:26)
4. Mentoring (29:46)
5. Ryze The Runemage Login Theme (1:01:05)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alternatívne možnosti počúvania:

Listen to Stitcher  YouTube verziavypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl, že aj vy patríte medzi kewl partiu a tešíme sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.