YoloQ Podcast #78 – Bez cenzúry

YoloQ Podcast 78 - Bez cenzúry - webPopri tom všetkom, čo sa dnes deje na internete a zhodnotení skutočností, sme sa rozhodli pokračovať bez cenzúry. Pretože je v podstate zbytočná. Takže užite si testovací diel a v prípade potreby nám dajte vedieť, ak vám nový formát nevyhovuje 😉

Novinky:

 • Nový skin: Deep Sea Nami
 • Nový hextech: Soulstealer Vayne skin + Hextech skin na wardy
 • Prerábka šampióna Ryze
 • Odznaky hanby
 • Tímové hodnotené zápasy
 • Patch 6.13

Tento týždeň sme sa rozhodli pozrieť na YouTube a streamovaciu scénu. Kane a Profesionál spolu rozoberú výhody sledovania streamerov a YouTube videí hry League of Legends, spomenú nástrahy, ktoré na divákov číhajú v podobe nekvalitných lacných „show“ a na záver odporučia niekoľko zaujímavých streamerov, ktorí by vás svojou tvorbou a obsahom mohli zaujať.

Streameri a YouTuberi:

 • Oplatí sa sledovať streamy?
 • SLedovať stream alebo YouTube videá?
 • Nekvalitný obsah (lacná show pre neinteligentných?)
 • Česká a slovenská streamovacia scéna
 • Odporúčaní streameri a YouTuberi

Streameri: Krepo (support, Bard main, poučný stream) Freeze (marksman, poučný stream) Valkrin (jungler, poučný stream)

YouTube: FoxDrop (jungle) Pants are Dragon (jungle, support, tipy a triky) Redmercy (mid lane, aktuálne dianie) Phylol (marksman, tipy a triky, aktuálne dianie)

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám!


YoloQ Podcast 78 – Bez cenzúry

YoloQ Podcast 78 - Bez cenzúry


1. Úvod – Profík je späť (00:00)
2. Novinky (04:56)
3. Tip týždňa: Cena many abilít (31:07)
4. Streameri a YouTuberi (34:36)
5. Taliyah Login Theme (1:00:33)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.