YoloQ Podcast #77 – Smurf Fiesta

YoloQ Podcast 77 - Smurf Fiesta - webProfesionál konečne vyzdravel dostatočne na to, aby sa mohol prísť pochváliť do podcastu svojou novou divíziou, porozprávať sa o tom čo je nové a hlavne vyjadriť svoj názor na hlavnú tému dňa. Takže dnes tu máte znova Dynamické Duo v pnej sile! A pridávame novú sekciu META Report 😛

Novinky:

  • Opýtate sa Riotu: kluby, skiny, voice chat, supporti
  • META Report 6.12

Keďže soli nikdy nie je dosť, tento krát sa pozrieme na narastajúci problém smurfov a smurfenia celkovo. Je to v poriadku? Mal by Riot zakročiť proti smurfom? Ovplyvňujú naše hranie v normálkach a hodnotených zápasoch? Aj o tom je dnešná hlavná téma dňa.

Zamyslenie sa nad smurfením v hre:

  • Čo je to smurfenie
  • Prečo ľudia smurfia?
  • Nie je smurfov priveľa?
  • Chcený a nechcený elo boost smurfením
  • Smurf = troll

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme, nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám!


YoloQ Podcast 77 – Smurf Fiesta

YoloQ Podcast 77 - Smurf Fiesta


1. Úvod – Profík je späť (00:00)
2. Novinky (04:56)
3. META Report 6.12 (18:08)
3. Tip týždňa: Last hitovanie pod vežou (31:07)
4. Smurfovia a smurfenie v LoL (34:36)
5. Braum Login Theme (1:00:33)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.