YoloQ Podcast #76 – Soľ ktorú vidieť

YoloQ Podcast 76 - Soľ ktorú vidieť - webPo dvoj týždňovej prestávke je YoloQ Podcast späť. A tento krát ho môžete nie len počúvať – ale dokonca aj sledovať! Kedykoľvek sa vám zachce. Pretože video verzia podcastu sa čochvíľa dočká svojho zverejnenia ja na našom YouTube kanály.

Keďže sa jedná o úplne prvé video, chceli by sme vás poprosiť o miernu zhovievavosť. Z časového hľadiska nebolo možné dotiahnuť všetky detaily do úplného konca, navyše niektoré veci sa ukázali ako problém až po dokončení nahrávania. Čo vám však môžeme sľúbiť je postupné zvyšovanie kvality ako podcastu, tak aj jeho video verzie na úroveň, za ktorú sa nebude treba hanbiť. 😛

Novinky:

  • Nové skiny: Dark Star Tresh, Dark Star Varus
  • Leaknuté skiny: Deep Sea Nami, Soulstealer Vayne
  • Patch 6.12 (Double-Edged Sword masterka a príkaz „/remake“)

Pán Profesionál – stále na maródke – sa bohužiaľ pre indispozíciu hlasového aparátu nemohol zúčastniť nahrávania, preto sa pán Kane rozhodol trochu si zvýšiť tlak a vyjadriť svoj názor na Dynamic Que a tímové rankedy, ktoré plánuje Riot vrátiť späť do hry. Vyjadrené názory sú čisto osobné a doplnené nadrozmerným množstvom soli. Počúvajte len na vlastné riziko! 😀

Zamyslenie sa nad Dynamic Que a Team rankedmi:

  • Odznaky hanby
  • Podstata Dynamic Que
  • Dynamic Que obmedzuje všetky ostatné aspekty hry
  • Tímové rankedy
  • Kedy Riot pochopí, že systém nefunguje?

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade, že by ste sa aj vy chceli vyjadriť k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám!


YoloQ Podcast 76 – Soľ ktorú vidieť

YoloQ Podcast 76 - Soľ ktorú vidieť


1. Úvod – YouTube a Steam kľúč na Facebooku (00:00)
2. Novinky (03:18)
3. Tip týždňa: Smite (08:49)
4. Dynamic Que a tímové rankedy (24:13)
5. Dark Star Tresh Login Theme (54:27)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.