YoloQ Podcast #74 – Stratený v lese

YoloQ Podcast 74 - Stratený v lese - webKvôli povinnostiam v reálnom svete, vám záver prerábky mágov (v rámci ktorej sa zmenili aj podmienky džunglenia) prinesie posledný mohykán Inquisitor Kane osobne. Napriek tomu, že ho neposlúchalo hrdlo a aj preto znie inak ako obyčajne. Ale snáď to nebude problém.

Úvod patrí oznamom o nadchádzajúcich zmenách v programe a o príprave (pre nás) veľmi dôležitej ankety, takže nám urobíte veľkú radosť, ak si to vypočujete a keď dotazník spustíme online, budete pripravení 😛

Noviniek je taktiež požehnane:

  • Nové príbehy Shurimskej púšte (EN) (CZ)
  • Zoznam výpredaju skinov na mesiac Jún / Červen 2016 (EN)
  • Poznámky k patchu 6.10 (EN) (CZ)

V rámci hlavnej témy sa Inquisitor Kane vydá na prechádzku lesom – a kompletne sa tam stratí! Vymotať sa z húštiny noviniek a zmien mu nepomôže ani nový jungle enchant s názvom Bloodrazer, cestou natrafí na nového Rift Heralda, nových drakov a nakoniec nájde správnu cestu vďaka do neba sa vypínajúcim vežiam. 😛

A len tak pre istotu – tu je odkaz na poznámky k patchu, ak by ste si chceli niečo dohľadať na vlastnú päsť:

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 74 – Stratený v lese

YoloQ Podcast 74 - Stratený v lese


1. Úvod – plány a dotazník (00:00)
2. Novinky (07:21)
3. Aktualizácia jungle (Bloodrazer, Rift Herald, noví draci, zmena veží) (19:03)
4. MSI 2016 Login Theme (48:55)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.