YoloQ Podcast #73 – Predmety diskusie

YoloQ Podcast 73 - Predmety diskusieNový týždeň – nový diel podcastu. Pridajte sa k Inquisitorovi Kaneovi a Profesionálovi, ktorí si dnes na mušku zoberú nové a prerobené magické predmety!

Keďže Riot Games potrebuje, aby sa zraky všetkých hráčov a hráčiek upierali len a iba na turnaj Mid Season Invitational, tento týždeň sme skoro bez noviniek a preto aj pre vás ponúkame iba jeden odkaz:

  • Nové príbehy Shurimskej púšte (EN) (CZ)

Po tom, ako sme v predošlom diely prešli pozmenenými mágmi, tento krát sa pozrieme bližšie na to, čím si títo mágovia zapratávajú svoj inventár. Predmetom diskusie sa teda stali – predmety! 😀 Do podrobna si rozoberieme nové predmety zo série Hextech, zmenený Morellonomicon, Rod of Ages, Zhonyu, Quicksilver Sash a mnohé ďalšie! A pozastavíme sa aj nad českým prekladom pre grievious wounds! 😛

Profík pridá zaujímavú myšlienku o Azirovi a prečo ho treba momentálne hrať, a nezabudne ani na svoju Profesionálnu radu na záver! A koniec podcastu kompletne zahnojímeProfíkovou slovenčinou, rozplývaním sa nad Fan Artom pre Kanea a podobne… 😀

A len tak pre istotu – tu je odkaz na poznámky k patchu, ak by ste si chceli niečo dohľadať na vlastnú päsť:

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 73 – Predmety diskusie

YoloQ Podcast 73 - Predmety diskusie


1. Úvod – dnes bez úvodu 😀 (00:00)
2. Novinky (01:51)
3. Aktualizácia predmetov (Hextech séria, QSS, RoA, Zhonya a pod.) (05:09)
4. MSI 2016 Login Theme (53:41)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.