YoloQ Podcast #72 – Aktualizácia mágov

YoloQ Podcast 72 - Aktualizácia mágov - webAko Kane sľúbil minulý týždeň, aj na tento diel mal pripravené špeciálne uvítanie. Ako veľmi je originálne a ako veľmi pri ňom budete škrípať zubami – to necháme na vás. Po úvodných pár minútach, kde sa dozviete o stave osvietenia, kedy boho hry League of Legends umožnil Kaneovi odohrať najlepšiu hru svojho života, sa vrhneme na novinky:

  • Skiny pre šampiónov Singed, Nocturne a Kayle  (EN) (CZ)
  • Odhalená nová hrdinka Taliyah (EN) (CZ)
  • Nové príbehy Shurimskej púšte (EN) (CZ)

Hoci patch 6.9 je ešte čerstvý, zahŕňal (okrem klasických buffov a nerfov) jednu veľkú aktualizáciu. A tá je tak veľká, že sme ju museli rozdeliť na niekoľko jednoducho stráviteľných častí. Hlavnou témou dňa sa preto tento krát stali noví, aktualizovaní mágovia. Ako napovedá samotný názov epizódy 😛  Pokúsili sme as zahrnäť všetkých upravených mágov, ktorých sme mali možnosť hrať alebo aspoň vidieť v hre, debatu doplníme o vlastné názory a predpoklady a snáď aj touto cestou vám pomôžeme aspoň trochu sa vysomáriť z tejto veľkej aktualizácie.

A len tak pre istotu – tu je odkaz na poznámky k patchu, ak by ste si chceli niečo dohľadať na vlastnú päsť:

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 72 – Aktualizácia mágov

YoloQ Podcast 72 - Aktualizácia mágov


1. Úvod – Kane a osvietenie bohom LoLka (00:00)
2. Novinky (05:02)
3. Aktualizácia mágov (Vladimir, Malzahar, Brand, Annie, Zyra a spol.) (17:45)
4. Edge of Infinity (Minnesota Remix) (58:50)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.