YoloQ Podcast #70 – Hviezdna Solnička

YoloQ Podcast 70 - Hviezdna Solnička - webSedemdesiaty diel podcastu bude znova kompletne pod vedením pána Kanea, nakoľko ostatným do podcastenia vstúpil reálny život a povedal rázne, jednoznačné NOPE. Napriek tomu sme sa rozhodli s podcastom pokračovať a nevynechať ďalší týždeň. Obzvlášť nie preto, lebo bol voľne dostupný Aurelion Sol!

Noviniek bolo tento týždeň naozaj skromne, tak ako odkazov na ne:

Po novinkách sa Kane venuje novému hrdinovi menom Aurelion Sol – drak ktorý zostúpil z hviezd, aby ho Targoňania oklamali danajským darom a prinútili ho konať podľa ich vôle… prejdeme si všetkým od jeho príbehu a vzhľadu, cez schopnosti, jeho úlohu v tíme a poradie, v akom maxovať jeho ability. Nezabudnlo sa ani na najčastejší build a pre istotu sem prikladáme aj niekoľko užitočných odkazov pre tých, ktorí by sa rozhodli tohto slaného dráčika vyskúšať:

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 70 – Hviezdna Solnička

YoloQ Podcast 70 - Hviezdna Solnička


1. Úvod – Dnes solo (00:00)
2. Novinky (01:58)
3. Predstavenie šampióna Aurelion Sol (17:53)
4. Aurelion Sol Login Theme (42:37)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.