YoloQ Podcast #68 – Nedostatok miesta

YoloQ Podcast 68 - Nedostatok miesta - webVyzerá to tak, že v posledných dňoch dosahujeme rôzne míľniky. Najprv 30 lajkov na Facebooku, hneď na to maximálny limit na web hostingu… očividne projekt rastie 😀 A tu je link na Professionálom odporúčané video Mishove šílenosti, ktoré spomína hneď v úvode tohto dielu.

Keďže vyšiel nový patch, s číslom 6.6, Riot Games aj tento krát šetrili novinkami. Asi nás nechceli zahltiť. Okrem toho, že uviedli na LIVE servery nového hrdinu Aureliona Sola (s ktorým sa už Profesionál stretol aj v hre), bol oznámený nový skin na Siona a oslávili sme prvé narodeniny jedného z najťažších supportov – Barda:

Po novinkách sa vyjadríme k pár pripomienkam, ktoré sme dostali na Facebooku ohľadne vysielacej štruktúry a odhalíme, kam zmizli Patchcasty a na čo sa môžu tešiť priaznivci LCS ligy.

Hlavnou témou sa stal výcuc toho najdôležitejšieho z patchu 6.6 – najdôležitejšie buffy a nerfy hrdinov (nerf Alistara a Nidalee, buff Mmaokaia a pod.) a pristavili sme sa aj pri zmene ZZ Rot Portalu.

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 68 – Nedostatok miesta

YoloQ Podcast 68 - Nedostatok miesta


1. Úvod – Plný server a Facebook súťaž (00:00)
2. Novinky (04:10)
3. Listáreň – ďalší vývoj podcastu /KrPa/ (14:05)
4. To najdôležitejšie z patchu 6.6 (18:26)
5. Lucidity (Dan Negovan Remix) (54:20)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.