YoloQ Podcast #66 – Profíkovo promo

YoloQ Podcast 66 - Profíkovo  promo - webS jedno dňovým odkladom ale predsa – YoloQ Podcast je tu! A s ním aj Profíkove promo patálie a následná niekoľko minútová diskusia o novom systéme hodnotených zápasov, ku ktorej sme sa nejako tak prirodzene dostali… 😀 Na druhej strane by nás zaujímal váš názor na nový Dynamic Que a tryhardenie v rankedoch. Takže kľudne nám môžete napísať e-mail alebo komentár dole pod článok 😉

Noviniek tento krát bolo doslova iba PÁR:

  • Info o rotujúcich zábavných režimoch (EN) (CZ)
  • Elderwood LeBlanc skin  (YouTube video)

V prvej časti dnešnej hlavnej témy sa bavíme o najdôležitejších zmenách, ktoré priniesol patch 6.5. Nemyslíme si, že by to bol patch ktorý kompletne zmení terajšiu META hru alebo spôsob, akým hrajú pro hráči, ale určite prináša pár zaujímavých zmien, na ktoré treba pri najbližšom hraní aktívne myslieť.

Druhú časť venujeme ohlásenému novému hrdinovi Aurelionovi Solovi. V krátkosti si zhrnieme jeho schopnosti a porozprávame sa o tom, aká rola mu asi prischne, aké má možnosti a čo od neho očakávame.

LCS v kocke sa zameria na Európsky týždeň a Profesionál nám objasní podstatu stratégie „fast push“, ktorá je v EU lige tak obľúbená. Nezabudneme spomenúť Renegades spoza mláky a vybrať zápasy, na ktoré sa oplatí urobiť si čas a odsledovať ich. Odkaz na Krepov článok o rozdelení financií medzi hráčmi jednotlivých tímov nájdete tu:

Krepov rozbor rozdelenia zlata medzi hráčmi

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 66 – Profíkovo promo

YoloQ Podcast 66 - Profíkovo  promo


1. Úvod – dynamic que a tryhard v rankedoch (00:00)
2. Novinky (15:30)
3. To najdôležitejšie z patchu 6.5 (20:42)
4. Diskusia o Aurelionovi Solovi (50:43)
5. LCS v kocke – týždeň 8 (1:02:19)
6. PROJECT Yi (Vicetone Remix) (1:28:38)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.