YoloQ Podcast #65 – ExtremLord bude spokojný

YoloQ Podcast 65 - ExtremLord bude spokojný - webPo spätnom vypočutí nahraného materiálu sme jednoducho usúdil, že s dnešným dielom pán ExtremLord bude spokojný. Prečo? Pretože sa (omylom) na niekoľko minút zarozprávame o e-športovej scéne a od IEM Katowice sa dostaneme cez kórejskú ligu až k najhoršiemu týmu v Americkej LCS…

Tu ponúkame pár odkazov pre tých, ktorí náhodou netušia o čom sme sa rozprávali v rámci noviniek:

  • Teaser trailer na hrdinu Aurelion Sol (YouTube video)
  • Video o oslave RP umenia Riotermi  (YouTube video)
  • Ako vznikal príbeh o Hore Targon (EN) (CZ)

Aj keď to tak po vyčerpávajúcej debate o IEM Katowice 2016 a profesionálnej LoL scéne celkovo nevyzerá, ale hlavnou témou dnešného podcastu sa stala analýza záznamov vlastných hier.

Aké programy na to potrebujeme? Čo si všímať? Ako hľadať vlastné chyby? Kedy je najvhodnejší čas pozrieť si vlastný záznam? Spolu s Profesionálom preberieme deväť základných bodov, ktoré si môžete všímať pri sledovaní záznamov a podľa nich hľadať prípadné chyby vo svojej hre a zlepšovať sa. A aby ste nepovedali že sme vynechali to najhlavnejšie, tu sú odkazy na spomínané programy, ktoré sú podľa nás na analýzu hier najlepšie :

Replay.gg
Plays.tv

Ďakujeme za každé vypočutie a v prípade dodatočných otázok k tejto téme nás neváhajte kontaktovať e-mailom, na Facebooku alebo zanechaním komentára pod týmto článkom.

Máte vlastný návrh, o čom by sme mali diskutovať v nasledujúcej epizóde? Máte na jazyku kritiku, pochvalu či návrh na zlepšenie vysielania? Napíšte nám! Určite sa na to pozrieme a prípadné chyby odstránime 😉


YoloQ Podcast 65 – ExtremLord bude spokojný

YoloQ Podcast 65 - ExtremLord bude spokojný


1. Úvod – úspechy v rankedoch (00:00)
2. Novinky (04:42)
3. IEM Katowice 2016 a pro scéna (17:59)
4. Ako analyzovať záznamy vlastných hier (35:03)
5. Silver Scrapes (ProtoShredanoid Remix) (1:21:57)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
  2. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.