YoloQ Podcast #64 – Sám ako prs

YoloQ Podcast 64 - Sám ako prs - webZ dôvodu choroby a celkového nedostatku času bol pán Kane na tento diel sám ako prs. Respektíve prst. Jedno písmenko niekedy dokáže zmeniť celý význam vety, všakže… 😀

Sám alebo nie, podcast napreduje ďalej. V sekcii noviniek sa dozviete o zaujímavých veciach na ktoré sa môžete tešiť v nasledujúcich týždňoch a ak vás zaujímajú detaily, tu nájdete viac informácií:

  • Nový vzhľad obchodu v klientovi (EN)
  • Blood Moon Kennen skin (YouTube video)
  • Blood Moon Yasuo skin (YouTube video)
  • Štatistiky o klávese na Flash (EN) (CZ)
  • Príbeh o Hore Targon a jej hrdinoch (EN) (CZ)

Keďže patch 6.4 bol to najzaujímavejšie, čo minulý týždeň priniesol, stal sa hlavnou témou dnešného dielu. Postupne sa dozviete, ktoré zmeny sú podľa Kanea tie najdôležitejšie a najviac ovplyvnia META hru budúcich dní. Súhlasíte? Nesúhlasíte? Vyjadrite svoj názor prostredníctvom komentáru, Facebooku alebo e-mailom! Radi sa k tomu vrátime budúci týždeň 😉

Tento diel je o niečo kratší, takže aspoň to vám môže byť útechou osamoteného podcastu. Tešíme sa na vaše ohlasy a budúci týždeň sa snáď stretneme v plnej sile a plnej poľnej zas!

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek nám môžete vložiť do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉


YoloQ Podcast 64 – Sám ako prs

YoloQ Podcast 64 - Sám ako prs


1. Úvod – niet času na LoL (00:00)
2. Novinky (02:15)
3. E-mail o LCS v kocke (LordExtremLord) (11:17)
4. To najhlavnejšie z patchu 6.4 (13:51)
5. The Boy Who Shattered Time (MitiS Remix) (40:37)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.