YoloQ Podcast #58 – Liga ožíva

YoloQ Podcast 58 - Liga ožíva - webLiga ožíva! Priatelia, kamaráti a domáci miláčikovia – Riot sa po zimnom spánku preberá a konečne tu máme nové veci na pretras! Okrem iného. 😛

Noviniek je hneď niekoľko, ktúria sa predovšetkým okolo nového hrdinu (ktorého Riot hypuje už tak dlho až to začína byť nudné a nezaujímavé) a novej sezóny. A konečne sa vracia na scénu pro e-šport v podobe LCS, pričom so smútkom musím skonštatovať, že v EU nám nezostal skoro nikto talentovaný. Teda, pokiaľ neprekvapia nové mená na scéne… Ale kým to zistíme, tu je niekoľko odkazov na zaujímavé články o League of Legends:

Po novinkách pokračujeme druhým dielom mini série o tom, ako sa dostať z low elo divízií. Tento krát sa pozrieme na to, ako sa dostať zo Silver ligy. Čo všetko musíme urobiť, aké nové ciele si musíme stanoviť a ako smerovať svoje myslenie počas hry – to všetko sa dozviete v hlavnej téme tejto epizódy.

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek mi môžete napísať do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉 A pripomínam, že ak má niekto záujem o vyskúšanie LCS Fantasy Ligy, ja som pripravený a ochotný ísť do toho 😉


YoloQ Podcast 58 – Liga ožíva

YoloQ Podcast 58 - Liga ožíva


1. Úvod – predsavzatia, OBS Stream fail (00:00)
2. Novinky (04:39)
3. Ako sa dostať zo silver ligy (24:01)
4. Riot Games Music – Lucidity (49:16)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 5 rokov ago
    • 5 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.