YoloQ Podcast #55 – Krakenica Alobal

YoloQ Podcast 55 - Krakenica Alobal - webTento diel prichádza žiaľ o deň neskôr z dôvodu technických problémov. Na šťastie tie sa podarilo vyriešiť a tak je všetko opäť v poriadku, na web sa dajú pridávať články a my preto môžeme veselo pokračovať! A najväčšiu radosť z toho má asi naša Krakenica Alobal, ktorej venujeme hlavnú časť tohto podcastu.

Pre tých, ktorých to zaujíma, tu sú potrebné odkazy spomínané v sekcii noviniek:

Ilaolaj. Iloui. Aloha. Ayodayl. Alobal… skrátka tá ženská s chápadlami. Asi dobre viete, koho myslím 😀 Dnes sa stala hlavnou témou dňa, pretože po jej odskúšaní v rotácii hrdinov zdarma som mal možnosť otestovať jej schopnosti a o tom, ako veľmi som bol (alebo nebol) nadšený jej výkonmi, sa dozviete v druhej časti podcastu.

Komentáre, kritiku, pochvalu či vtipné obrázky mačiek mi môžete napísať do komentára k tejto epizóode, na Facebook stránku alebo poslať osobne na e-mail 😉


YoloQ Podcast 55 – Krakenica Alobal

YoloQ Podcast 55 - Krakenica Alobal


1. Úvod – netradiční supporti, hľadá sa pomoc (00:00)
2. Novinky (04:57)
3. Illaoi – The Kraken Priestess (20:31)
4. Illaoi Login Theme (43:54)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.