YoloQ Podcast #52 – Inventúra časť druhá

YoloQ Podcast 52 - Inventúra časť druhá - webInventúra časť druhá pokračuje presne tam, kde časť prvá skončila – pri predmetoch. ALe skôr ako sa k nim dopracujeme, máme tu vyhodnotenie súťaže o Mystery skin, do ktorej sa zapojili traja účastníci. To znamená, že každý z nich mal až 33% šancu na výhru. To nikde inde nenájdete 😀

Noviniek bolo tento týždeň veľmi veľmi málo, ale pár odkazov pre vás napriek tomu mám:

V druhej časti našej inventúry nových a pozmenených predmetov sa pozrieme na predmety spôsobujúce fyzické poškodenie, letmo prebehneme zmeny na support predmetoch a topánkach a na svoje si prídu aj Tarzani a Tarzanky. Pretože kým mi kompletne odišiel hlas, tak sa mi podarilo obkecať aj nový jungle predmet a zmeny v itemizácii junglerov celkovo.

Ešte raz gratulujem výhercovi skinu a verím, že po vypočutí tejto epizódy (spolu s dvoma predošlými) už budete mať celkovo jasnejšiu predstavu kam hra League of Legends smeruje a ako to asi bude vyzerať v ďalšej – už šiestej sezóne.


YoloQ Podcast 52 – Inventúra časť druhá

YoloQ Podcast 52 - Inventúra časť druhá


1. Úvod + vyhodnotenie súťaže (00:00)
2. Novinky (03:50)
4. Predsezóna: Jungle a AD predmety (11:45)
6. Pentakill – Thornmail (48:44)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.