YoloQ Podcast #51 – Inventúra časť prvá

YoloQ Podcast 51 - Inventúra časť prvá - webVitajte v predsezóne 2016. Vitajte pri päťdesiatej prvej epizóde. Názov je prostý – Inventúra časť prvá. Pretože popri tom, koľko nových či pozmenených predmetov na nás Riot vypustil s patchom 5.22, plus ostatné novinky, by sa obkec okolo nich nezmestil ni do štvor hodinového vydania.. Preto si to pekne podelíme na kúsky a postupne všetko zmákneme krok za krokom. A keď už spomínam tie novinky – tu máte odkazy na najdôležitejšie z nich:

Inventúra časť prvá sa zaoberá prvými predmetmi, ktoré nám udrú do očí po spustení hry: Začneme štartovacími predmetmi ktoré sa dočkali dvoch nových prírastkov a pokračovať sa bude spomenutím odstránenia nápoja doplňujúceho manu a pridania pár nových nápojov, ktoré určite časom zamiešajú karty počas laningu. Na záver spomenieme zmeny elixírov a Kane sa spravodlivo rozhorčí nad nedotiahnutými predmetmi pre supportov.

A nezabudnite sa zúčastniť súťaže o Mystery Skin, ktorú zasponzoroval Wrenchman oficiálneho CZ fóra hry League of Legends – Profesionál. Detaily sa dozviete v úvode alebo závere tohto dielu 😉


YoloQ Podcast 51 – Inventúra časť prvá

YoloQ Podcast 51 - Inventúra časť prvá


1. Úvod – Súťaž, plán videí (00:00)
2. Novinky (05:56)
4. Predsezóna: Štartovacie predmety, nápoje a support predmety (36:48)
6. Zombie Slayer Login Theme (1:50:51)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.