YoloQ Podcast #50 – Mega epizóda

YoloQ Podcast 50 - Mega epizóda - webSkoro dvoj hodinová mega epizóda je konečne tu! Už žiadne ďalšie čakanie, takže pohodlne sa usaďte a pustite si normálku LoLka, pretože dnes sa tu zdržíme 🙂

Keďže sa jedná o špeciálny diel a špeciálny čas plný zmien a noviniek, pán Kane si pozval na pomoc dvoch starých známych – pánov Fifinasa a Profesionála. Spoločne sa popasujú s vybranými témami a novinkami, pričom odkazy na najdôležitejšie z nich máte hneď tu:

Hlavnou témou sa – ako inak – stala PREDSEZÓNA 2016. No zmien je toľko, že sme si nakoniec museli vybrať iba niekoľko tém. Rozhodli sme sa teda rozprávať o tých najpodstatnejších, ako je zmena marksmanov (strelcov), nové stromy v Masteries, zmena wardenia v hre a na záver sme nezabudli spomenúť novú verziu klienta, online kluby, nový systém rankedov a samozrejme „promo pomocníka“. Dúfame, že sa vám tento diel bude páčiť napriek svojej dĺžke 🙂

POZNÁMKA: Prosím ospravedlňte zníženú kvalitu nahrávky, ale je to to najlepšie, čo sa mi podarilo z danej šlamastiky zostrihať. Problémy s multi-nahrávaním si vybrali škaredú daň 🙁 Do budúcna to už budeme mať poriešené, ale namiesto zmazania celej nahrávky a zahoenia celej našej práce, som sa rozhodol vydať podcast v nižšej kvalite, ale v plnom znení.

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 50 – Mega epizóda

YoloQ Podcast 50 - Mega epizóda


1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:56)
4. Predsezóna: Noví marksmani, masteries, vízia, klient a rankedy (36:48)
6. Surprise Party Fiddlesticks Theme (1:50:51)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.