YoloQ Podcast #49 – On ona a oni

YoloQ Podcast 49 - On ona a oni - webKindred. On ona a oni. Alebo len ona? Alebo len oni? Či len on? John Len-on? Ja neviem. Ja netuším ani to, kam smerujem týmito úvodnými slovami a preto skôr, ako sa ešte viac zamotám do tejto spleti slov, ponúknem vám radšej odkazy na podstránky League of Legends, ktoré preberám v dnešných novinkách:

Už sú to tri týždne od vydania novej hrdinky menom Kindred a preto sa dostala do tzv. free rotácie a preto aj plebejec ako ja si ju mohol zahrať. A kvôli účelom dnešného podcastu som tak urobil a ponúkam vám zbežný prehľad jej vizuálu, abilít, čo sa na ňu stavia a na záver si neodpustím celú recenziu zhrnúť pár vlastnými slovami a názormi na túto junglerskú marksmanku. Alebo markswomanku? To radšej neriešim 😀

A rovnako dnes neriešim ani etiketu, pretože na to skrátka nezostal čas. A keďže vás nechcem zbytočne zdržiavať, tento týždeň budeme bez etikety, ale hádam mi to odpustíte. Aj ja som len človek. 😉

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 49 – On ona a oni

YoloQ Podcast 49 - On ona a oni


1. Úvod (Streamujem) (00:00)
2. Novinky (04:23)
4. Nová hrdinka: Kindred (17:36)
6. Kindred Login Theme (54:22)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.