YoloQ Podcast #47 – Druhý dych

YoloQ Podcast 47 - Druhý dych - webV podstate ani neviem, ako začať. Napriek katastrofálnemu zážitku v League of Legends z dnešného dňa, kedy som čakal depresiu a ešte väčšiu nechuť hrať – opak sa ukázal byť pravdou. Stačilo sa trochu zamyslieť a odrazu drvivá väčšina problémov zmizla a ukázala sa jasná, pekná cesta vpred vydláždená slzami menej rozhľadených splouhráčov, po ktorej sa dá dostať tam, kam človek plánuje 😀 Že nerozumiete? Nevadí! Stačí si vypočuť úvod dnešnej epizódy a všetko pochopíte. A ako inak – počúvajte ďalej, pretože dnes to bude naozaj zaujímavé.

Hoci herných noviniek veľa nie je, zaplavila nás tsuNAMI (haha vtip) nových skinov a výpredajov:

Hneď po novinkách sa zamyslíme nad novou stratégiou, ktorú predviedli profesionálne tímy na majstrovstvách sveta v hraní hry League of Legends – dvojitý teleport. Prečo je dobré, keď si mid laner vezme ako druhý summoner spell práve teleport? Neuškodí mu to? Aké sú výhody? Aké to má nevýhody a je to vhodná taktika do soloQ alebo môjho ranked tímu? Niekoľko viet k tomu poviem a ak máte iný názor alebo doplňujúce informácie, neváhajte sa o ne podeliť v sekcii s komentármi alebo prostredníctvom e-mailu. 😉

O tom, že dnešný diel sa naozaj oplatí počúvať celý, ani nemusíte pochybovať. Pretože na záver si predstavíme plánovanú zmenu systému reportovania hráčov za nevhodné správanie, ktorý je už na PBE serveroch a do pár týždňov ho tu máme v plnej poľnej. Ukážeme si akými zmenami systém prešiel, jeho vylepšenia, ako bude fungovať a čo sa z pôvodnej verzie nedostalo ďalej.

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 47 – Druhý dych

YoloQ Podcast 47 - Druhý dych


1. Úvod (Koniec stresom z rankedov) (00:00)
2. Novinky (05:59)
4. Stratégia dvoch teleportov (19:05)
5. Etiketa: Pripravovaný systém reportovania hráčov (32:36)
6. Riot Games – Hybrid Worlds (45:35)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.