YoloQ Podcast #45 – Vajabl vajabl vajabl

YoloQ Podcast 45 - Vajabl vajabl vajabl - webLen si to vyslovte nahlas a tri krát po sebe: vajabl vajabl vajabl. Je to hnus velebnosti. Ale s blížiacim sa koncom sezóny sa toto hnusné slovo stáva veľmi častou zložkou viet hráčov a hráčiek na celom svete. Preto tomu dnes urobíme koniec. Ale najprv pár noviniek, ktoré sa netočia len okolo MS v hraní hry League of Legends:

A slovíčko vajabl som nespomínal na úvod len tak, do vetra. Pretože ho budem spomínať v celom dnešnom diely 😀 S koncom sezóny mnohí z nás začínajú hľadať ľahkú cestu k tomu, aby dosiahli svoju vytúženú métu (áno, to je to slovo na ktoré som si nevedel spomenúť) a hľadajú tzv. vajabl možnosti. O tom, že to môže byť skôr pasca ako pomoc, si povieme v téme dňa.

Na záver si ešte v rámci etikety spomenieme poslednú vec ohľadne poseldného mesiaca ranked zápasov, na ktorú posledne nezostal čas. A to je dať si pozor, aby sme neprišli o odmeny úplne zbytočne! Posledné čo chceme, je zakončiť posledný, finálny šprint do svojej vysnenej divízie tým, že dostaneme trest za toxické správanie a budú nám odobrané odmeny, ktoré sme ešte ani nedostali. A práve preto je dnešná sekcia s etiketou nesmierne dôležitá (ako aj všetky ostatné, bacha na to! 😛 ).

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 45 – Vajabl vajabl vajabl

YoloQ Podcast 45 - Vajabl vajabl vajabl


1. Úvod (mám LoL senpaia) (00:00)
2. Novinky (03:13)
4. Názory a poznámky k patchu 5.19 (17:10)
5. Etiketa: Hrajme s kamarátmi (38:30)
6. DJ Sona’s Ultimate Concert (46:53)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.