YoloQ Podcast #44 – Možno príde aj Teemo

YoloQ Podcast 44 - Možno príde aj TeemoZ nejakého mne neznámeho titulu, mi počas nahrávania behal po rozume Teemo. Žeby to bolo znamenie? Možno by som ho mal začať hrávať! A možno nie. Možno sa mi to len podvedomie snaží našepkať, že som zlý človek… kto vie. Nebudem to radšej ďalej rozpitvávať, inak by to mohlo zle dopadnúť a viete ako to chodí. Omylom poviete tri krát do zrkadla jeho meno a možno príde aj Teemo…. a to nechceme. Ale čo by ste naopak – mali chcieť, sú linky na novinky, ktoré spomínam v dnešnom diely:

Po tom, ako som sa rozhodol upraviť obsah Patchcastov tak, aby obsahovali len dáta, poznámky a pripomienky k zmenám sa stali hlavnou témou dnešného dielu. Predložím vám svoje názory na opravu Garena, buff Miss Fortune a pár ďalších postáv, na pretras sa dostane aj nový Devourer, nad ktorého nerfom mnohí (a podľa mňa zbytočne) plačú a povieme si niečo o novej leash mechanike v hre – trpezlivosti.

A keďže tento týždeň ma pamäť nesklamala a presne som vedel, o čom chcem hovoriť v rámci etikety, nemusíte sa báť. Budeme sa rozprávať o tom, aké výhody má hrať hru League of Legends s kamarátmi. Povieme si o tom ako ich nájsť (ak náhodou nijakých zatiaľ nemáme) a ako ich rozdeliť na skupiny podľa toho, s ktorými chceme hrávať častejšie a s ktorými nie. A nezabudnem spomenúť ani to, ako sa zachovať, ak sa s niekým spriatelíme ale časom zistíme, že na hru majú iný názor ako my sami.

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 44 – Možno príde aj Teemo

YoloQ Podcast 44 - Možno príde aj Teemo


1. Úvod (tréning CS, príprava na rankedy) (00:00)
2. Novinky (03:26)
4. Názory a poznámky k patchu 5.19 (16:28)
5. Etiketa: Hrajme s kamarátmi (35:44)
6. Nicki Taylor – Worlds Collide (47:32)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago
      • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.