YoloQ Podcast #43 – Čas ešte stále kvapí

YoloQ Podcast 43 - Čas ešte stále kvapíV minulej epizóde sme si povedali niekoľko praktických vecí, ktoré nám môžu pomôcť dostať sa vyššie v solo que. Ale kvôli tomu nezostal už nijaký čas na mentálnu prípravu a práve tú si rozoberieme dnes. Ale ešte skôr, ako sa vrhneme na podstatu veci – údov bude patriť jednému odvážlivcovi, ktorý sa rozhodol prijať Kaneovu výzvu a zaslal e-mail so svojou vysnívanou divíziou, v ktorej by chcel tento rok skončiť. O tom, či sa mu to podarí, sa dozvieme neskôr. Ale kto je tento tajomný hráč, v akej divízii sa momentálne nachádza, kde chce skončiť a aká je jeho rada pre nás ostatných? Dozviete sa hneď v úvode 🙂

Noviniek bolo zase pomenej:

V rámci hlavnej témy si dopovieme posledné rady k tomu, ako ešte nahonobiť čo najviac vysnených LP bodov a dostali sa tak čo najvyššie v ranked rebríčku, kým skončí sezóna. Tento krát sa na to pozrieme hlavne z tej mentálnej stránky, pretože iba s chladnou hlavou, premysleným plánom a vedomím kedy treba prestať, sa tam môžeme dostať.

A na záver najväčší trapas týždňa – zabudol som o čom mala byť sekcia etikety 😀 Ale namiesto toho som prišiel s originálnou výzvou na mesiac Október (Říjen). Ako inak – bude o pozitívnom správaní, resp. jeho spoznávaní a hodnotení. Zapojíte sa do tejto mini výzvy aj vy? 😛

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 43 – Čas ešte stále kvapí

YoloQ Podcast 43 - Čas ešte stále kvapí


1. Úvod (LordExtremLord, málo času) (00:00)
2. Novinky (05:04)
4. Ako si zlepšiť ELO pred koncom sezóny – 2.časť (16:26)
5. Etiketa: Výzva na mesiac Október/Říjen (35:36)
6. Riot Games Music – Touching The Glory (44:08)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.