YoloQ Podcast #41 – Counter na skántrenie

YoloQ Podcast 41 - Counter na skántrenie - webTýždenná prestávka od hrania League of Legends síce prospela telu a duši, ale to v žiadnom prípade neznamená, že by nebolo o čom rozprávať. Práve naopak – po dlhšej dobe tu máme dve o čosi zaujímavejšie témy. Preto aj dnešný názov – counter na skántrenie. Pretože sa pokúsime „skántriť“ všetky mýty a povery o sile „counter pickov“ a povieme si niečo o tom ako to celé naozaj funguje a či vôbec má counter miesto v našej hre.

Keďže ešte stále sa vo svete hry League of Legends nič poriadne nedeje, pretože čakáme na majstrovstvá sveta a patch 5.18, aj linkov je dnes pomenej:

Hlavnou témou dňa sa stal spomínaný counter pick. Čo je to? Ako funguje? Aký je zmysel countrovania hrdinu iným hrdinom a do akej miery je táto taktika výhodná? Kedy counter neplatí a stáva sa zbytočným? Kedy v žiadnom prípade neskúšať countrovať svojho súpera? Na tieto otázky si odpovieme v hlavnej časti podcastu. A tu je sľúbený link na tipy ako hrať za a proti vybraným hridnom, ktorý spomínam v dnešnej epizóde:

Výnimočne sa mi podarilo zohnať aj zaujímavú tému do sekcie etikety: Off-META picky. Čiže keď spoluhráči alebo my sami hráme hrdinov v roliach, ktoré pre nich nie sú bežné. Čo očakávať od spoluhráčov, ako sa k tomu stavať a ako si neznepríjemňovať hru v prípade, že niekto ide s nezvyčajným hrdinom do nezvyčajnej role. Toto všetko je náplňou dnešného okienka etikety Vyvolávača.

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 41 – Counter na skántrenie

YoloQ Podcast 41 - Counter na skántrenie


1. Úvod (týždeň bez LoL a trochu soli) (00:00)
2. Novinky (06:57)
4. Všetko o „counter“ stratégii (22:28)
5. Etiketa: Off META picky v našich hrách (36:19)
6. Yasuo Login Music Theme (47:18)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.