YoloQ Podcast #40 – Nie čo ale Cho’Gath

YoloQ-Podcast 40 - Nie čo ale Cho'Gath - webJeden by si mohol myslieť, že štyridsiaty diel bude plný zhonu, príprav a neviem čoho všetkého… a ono nie. Veď prečo sa stresovať? Život je plný ťažkostí a prekážok, tak prečo si zbytočne dvíhať tlak, ak to vôbec nie je potrebné? Ale teraz sa možno niektorí z vás pýtajú „čo“? Akože „čo to má celé znamenať?“ alebo „čo si to Kane pichol do hlavy? Snáď nie Majoránku?“ Ale to sú zlé otázky. Pretože nie čo ale Cho’Gath! Cho’Gath je totiž hrdinom dnešnej epizódy a keďže mi nenapadol nijaký priliehavý názov, pretože som veľmi neoriginálny človek… máme tu menší zmätok v úvodníku 😀

Ako vždy, tu sú linky zo sekcie noviniek:

V sérii „Prečo hrať“ pokračujeme už tretím dielom a povieme si, prečo hrať Cho’Gatha. Aké sú jeho možnosti, role, aké má schopnosti, aké predmety naňho kupovať a dokonca prihodím aj niekoľko zaujímavých tipov, ktoré ste možno nevedeli. A možno áno a v tom prípade vám ich len pripomeniem, aby ste na ne naozaj nezabudli 😛

Záver už klasicky patrí Etikete Vyvolávača, kde si povieme o pár dobrých trikoch, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa flamu od vlastných spoluhráčov. Pretože ak sa nám v hre nedarí, posledné čo potrebujeme počuť, sú blbé poznámky a nepríjemné hlody spoluhráčov, ktorí si na nás vybíjajú svoju frustráciu.

A nezabúdajte svoje postrehy, poznámky, nápady či konštruktívnu kritiku písať kamkoľvek sa vám zachce – do sekcie komentárov, na e-mail alebo na Facebook. Čokoľvek vám vyhovuje, priatelia.


YoloQ Podcast 40 – Nie čo ale Cho’Gath

YoloQ-Podcast 40 - Nie čo ale Cho'Gath


1. Úvod (múka) (00:00)
2. Novinky (03:32)
4. Prečo hrať hrdinu Cho’Gath (13:58)
5. Ako sa vyhnúť flamu od spoluhráčov (39:23)
6. Riot Games Music – Statikk (53:15)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago
      • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.