YoloQ Podcast #38 – Krémovo tajomstvo

YoloQ Podcast 38 - Krémovo tajomstvoTento krát šlo všetko ako po masle a bez technických problémov. A dokonca som sa ani toľko nevykecával o tom istom dookola. Aj preto je dnešná epizóda kratšia a viacej k veci. Žeby vo vzduchu viselo zlepšenie? 😀

V úvode dnešného dielu sa dozviete rozuzlenie súťaže o záhadný kľúč na Steam a zároveň je ohlásená druhá súťaž o konkrétny titul. Je ním hra Watch Dogs. Takže ak máte záujem zúčastniť sa a vyhrať tento titul, predovšetkým vás bude zaujímať úvod tohto dielu.

Aj noviniek dnes bolo tak akurát, čo dokazuje aj tona nižšie uvedených odkazov:

Dnes sa témou dňa stáva taktické okienko a konkrétne téma ako zakázať nepriateľovi farmu. Predstavíme si tri základné spôsoby ako to urobiť nech už hráme akúkoľvek rolu – od top lanera po support. Je mi ľúto jungleri, dnes na vás nevyšlo 🙁 Ale to vonkoncom nevadí! Nie vždy sa zadarí hrať v jungli a preto sa týchto pár poznatkov môže do budúcnosti hodiť naozaj každému.

To, že si na hranie máme nájsť vhodný čas na prvý pohľad s etiketou nijako nesúvisí. Ale to iba na prvý pohľad. Pretože nečakané odpojenie z hry kvôli problémom v domácnosti môže pokaziť hru nie len nám samotným – ale aj zvyšným deviatim hráčom. A práve preto sa dnes zamyslíme nad tým, čo všetko je vhodné urobiť pred tým, ako začneme hrať, aby sme si zaistili, že nás nikto a nič nevyruší počas hrania našej obľúbenej MOBA hry.

Nezabudnite poslať mail alebo napísať komentár, ak s niečím nesúhlasíte alebo máte doplňujúce informácie, prípadne ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo tu chýba a iste by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu). Svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 38 – Krémovo tajomstvo

YoloQ Podcast 38 - Krémovo tajomstvo


1. Úvod (2 súťaže o video hry) (00:00)
2. Novinky (06:28)
4. Ako zakázať nepriateľom farmu (23:00)
5. Nájdime si na hru čas (39:43)
6. ARCADE Login Theme (47:28)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.