YoloQ Podcast #31 – Dva nové sedimenty

YoloQ Podcast 31 - Dva nove sedimenty - webKeďže už máme za sebou celú tridsiatku podcastov, je na čase to trochu okoreniť niečím novým. Preto si hneď na úvod predstavíme dve nové sekcie, ktoré sa budú pravidelne vyskytovať v podcaste a naznačíme si novú štruktúru jednotlivých epizód. Ešte raz vďaka Amonetovi za upozornenie na chybu webstránky a rovnaká vďaka patrí všetkým účastníkom druhých Víkendových Bojovníkov!

Tento týždeň bol naozaj bohatý na novinky – od informácií o pripravovanej mape s tematikou mesta Bilgewater, cez odhalenie nového hrdinu až po zamyslenie sa nad významom Vladimira na top linke v profesionálnych hrách a v Kórei. Tu sú sľúbené linky:

Hlavnou hviezdou dnešného dielu sa stane šerifka z Piltoveru – Caitlyn. Zamyslíme sa prečo ju hrať, v čom vyniká, aké má slabé stránky a prečo je tak skvelá, ak sa práve ušíte rolu marksmana ( resp. markswoman 😛 ). Prejdeme si jej životný príbeh, schopnosti a všetko to osladíme pár tipmi ako ju hrať lepšie a na čo sa pri hraní sústrediť. Linky, ktoré sa vám môžu zísť:

Piaty týždeň v európskej LCS bol veľmi vzrušujúci a tím Fnatic prepísal históriu keď sa chlapcom podarilo vyhrať obidva svoje zápasy a dostať sa tak na krásne skóre 10-0, čím o jednu výhru prekonali svoj pôvodný rekord spred pár rokov. UoL si povedali „fukit“ a prehrali obidva svoje zápasy… 🙁

Záver už po tretí krát patrí seriálu o tom, ako byť lepšími spoluhráčmi a zvýšiť si tak šancu na úspech v hre. Dnes sa pozrieme na jednu z najdôležitejších úloh v tíme – úlohu top lanera. Ako byť milý k svojmu tímu keď hráme túto rolu? Ako sa správne správať k svojmu top lanerovi? Všetko si vysvetlíme v štyroch jednoduchých bodoch.

Nezabudnite poslať mail alebo napísať komentár o tom, s ktorým hrdinom máte problém sa vysporiadať vo svojich hrách, aby bolo o čom hovoriť v nasledujúcej epizóde, kde by som rád predstavil novú sekciu „Ako poraziť hrdinu X“, ktorú spomínam hneď v úvode. 🙂

Na záver pripomínam, že ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 31 – Dva nové sedimenty

YoloQ Podcast 31 - Dva nove sedimenty


1. Úvod: Víkendoví bojovníci 2, ohlásenei dvoch nových segmentov (00:00)
2. Novinky (09:16)
3. Prečo hrať Caitlyn  (28:09)
4. LCS v kocke: Letný split 2015 – 5. týždeň (49:13)
5. Ako byť lepší spoluhráči 3: Top laner (54:37)
6. Challengers (1:08:50)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.