YoloQ Podcast #30 – Lepší ako DJ Sona

YoloQ Podcast 30 - Lepsi ako DJ Sona - webĎalší okrúhly diel na konte, ďalšie technické vylepšenie podcastu. Tento krát o tzv. soundboard – dlhodobý sen ktorý sa konečne stal skutočnosťou. Aj keď ešte nie je plne funkčný a naprataný užitočnými zvukovými doplnkami, no napriek tomu budete mať možnosť porovnať zmenu a prípadne sa k nej vyjadriť v komentároch.

Noviniek je tento krát poskromne a tu sú sľúbené odkazy na jednotlivé články:

Hlavnou témou sa stanú hrdinovia celkovo a ich tzv. powerspiky. Povieme si čo je to, kedy je to a hlavne ako prispôsobiť svoju hru na základe toho, či sme práve na „vrchole“ svojich síl alebo nie. Táto základná vec uniká mnohým hráčom, ktorí práve kvôli tomu nedokážu odhadnúť situáciu a precenia svoje sily – alebo sa naopak zľaknú v situácii, kedy by mali byť agresívni a ísť komplet HAM. Na lepšie určenie kedy je váš hrdina silný a kedy nie, a taktiež kedy si to isté môžete povedať o svojom súperovi, kliknite na odkazy nižšie. Určite sa vám neskôr zídu:

Štvrtý týždeň v európskej LCS zhrnieme len výsledkami, pretože nebol čas na sledovanie zápasov… 🙁 Prekliaty Team Up Event!!! 😀

A na záver pokračujeme druhým dielom seriálu o tom, ako byť lepšími spoluhráčmi a zvýšiť si tak šancu na úspech v hre. Dnes sa pozrieme na jednu z najdôležitejších úloh v tíme – úlohu mid lanera. Ako byť milý k svojmu tímu keď hráme túto rolu? Ako sa správne správať k svojmu mid lanerovi? Všetko si vysvetlíme v štyroch jednoduchých bodoch.

Na záver pripomínam, že ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 30 – Lepší ako DJ Sona

YoloQ Podcast 30 - Lepsi ako DJ Sona


1. Úvod: nový soundboard, ranked hry, team up event (00:00)
2. Novinky (08:19)
3. Téma dňa: Powerspike našich hrdinov  (21:34)
4. LCS v kocke: Letný split 2015 – 4. týždeň (46:51)
5. Ako byť lepší spoluhráči 2: Mid laner (51:05)
6. Daylight’s End (1:08:44)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.