YoloQ Podcast #29 – Kýbel Rekkoviny

YoloQ Podcast 29 - Kybel Rekkoviny - webDvadsiatydeviaty diel prichádza trochu neskôr, ale predsa. Po menších technických zdržaniach máte možnosť nerušene si vychutnať celý „skoro tridsiaty“ diel podcastu o hre League of Legends. Ale pred spustením zvukového súboru sa uistite, že máte na sebe niečo, čo môžete po skončení podcastu spáliť a rýchlo sa ísť osprchovať a umyť dezinfekčným mydlom. Pretože dnes to bude trochu toxickejšie…

Novinky sa tento krát naozaj neoplatí preskakovať, pretože nás čaká Team Up Event, do ktorého by sme sa mali zapojiť všetci a spoločnými silami si sprístupniť čo najvyššie odmeny. A máme nový skyn na Tryndu, a ešte niečo… ako začína byť dobrým zvykom, tu sú odkazy spomínané v dnešnom diely:

Na pitevný stôl sa dostane nový prírastok do rodiny – Ekko. Prejdeme si jeho schopnosti, funkciu v tíme, grafické spracovanie a celkový dojem. Túto časť počúvajte na vlastné riziko, pretože už len rozprávanie o tomto hrdinovi spôsobuje zápal hrdla a ktovie ešte aké iné choroby. Minimálne, kým ho nedajú do laty niekoľkými tak potrebnými nerfami. 🙁

Tretí týždeň v európskej LCS poukazuje na pretrvávajúce problémy EU tímov v súhre a očividne zmeny v rozpisoch majú hrozivejšie následky, než sa čakalo.

V rámci etikety spustíme nový, päť dielny seriál o tom, ako byť lepšími spoluhráčmi a zvýšiť si tak šancu na úspech v hre – z pohľadu jednotlivých úloh v tíme. Ako prvú rolu som zvolil jednu z najdôležitejších úloh v tíme – úlohu junglera. Ako byť milý k svojmu tímu keď hráme túto rolu? Ako sa správne správať k svojmu junglerovi? Všetko si vysvetlíme v štyroch jednoduchých bodoch.

Na záver pripomínam, že ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 29 – Kýbel Rekkoviny

YoloQ Podcast 29 - Kybel Rekkoviny

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:42)
3. Téma dňa: Ekko – The Boy Who Shattered Time  (18:22)
4. LCS v kocke: Letný split 2015 – 3. týždeň (37:59)
5. Ako byť lepší spoluhráči 1: Jungler (44:57)
6. Ekko Music Theme  (1:07:28)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.