YoloQ Podcast #28 – Úpal nad zlato

YoloQ Podcast 28 - Úpal nad zlato - webĎalší náročný víkend v živote, spojený s jedným z mála pekných dní strávených na záhrade bez akejkoľvek „pokrievky“ hlavy, mal za následok nepríjemnú situáciu. Uhádli ste – úpal. Za hranicami nazývaný aj úžeh. Ale nakoľko pán Kane nie je z cukru a nejaké to točenie hlavy ho neodradí od nahrávania, aj dnes v sľúbenom čase (technicky je stále večer :-P) prichádza už dvadsiaty ôsmy diel podcastu o hre League of Legends.

Noviniek je dnes poskromne, preto nimi naozaj rýchlo prebehneme a tu sú sľúbené odkazy:

Hlavnou témou dňa sa stal nákup predmetov. Najčastejšie chyby, ktoré robíme pri nákupe predmetov, a na záver sa na rad dostanú aj tzv. unikátne pasívky. Čo sú to, ako fungujú a prečo sa neoplatí kupovať predmety s rovnakým názvom unikátnej pasívky – všetko a ešte niečo navyše si vysvetlíme v téme dňa.

Druhý týždeň v európskej LCS sprevádzal humbuk okolo komentátora Deficia a tímu Coppenhagen Wolves, falošných obvinení a zlého osobného úsudku. A spomenieme aj výsledky zápasov z minulého týždňa, celkový rebríček a budúcotýždňové zápasy.

V rámci etikety si povieme aký je rozdiel medzi role call a pick order, ako si správne vyberať rolu tak, aby sme zbytočne nerozčuľovali spoluhráčov a nerozhádali svoj tím ešte skôr, ako začne samotná hra. Dôležitá to vec! 🙂

Na záver pripomínam, že ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 28 – Úpal nad zlato

YoloQ Podcast 28 - Úpal nad zlato

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (03:08)
3. Téma dňa: Chyby pri nákupe predmetov  (13:49)
4. LCS v kocke – Letný split, 2. týždeň (30:41)
4. Etiketa: Role call a Pick Order (41:16)
5. Freljord  (54:32)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.