YoloQ Podcast #27 – Pán Baron Nashor

YoloQ Podcast 27 - Pán Baron Nashor  - webPôvodným zámerom tohto dielu bolo – aby bol epický. Pretože sa v ňom bude omieľať meno a súvislosti okolo jedného epického monštra na mape Summoner’s Rift – pána Barona Nashora. Ale nakoniec to dopadlo klasicky neepicky a preto aj názov epizódy sa zmenil za to najlepšie, čo v nej je – pán Baron Nashor 😀

Sekcia noviniek prináša pár zaujímavých vecí ako zmenená história zápasov v klientovi (je podrobnejšia, lepšia a prehľadnejšia), uzamknutie eSport skinov, predstavenie najpoužívanješích rún na MSI 2015 a pár ďalších zaujímavostí. Tu sú sľúbené odkazy na veci, ktoré sa riešia v rámci noviniek:

Hlavnou témou dňa sa stal spomínaný pán Baron Nashor. Tak ako sme si v epizóde číslo 21 povedali všetko o drakovi, na rovnaký rozbor som sa podujal dnes, s jeho susedom z druhej strany rieky. Povieme si akými nebezpečnými útokmi disponuje, aká je odmena za jeho zabitie, kedy je – a kedy naopak nie je – vhodné pustiť sa s ním do bitky, a nezabudneme si spomenúť základy boja s týmto epickým monštrom z hlbín Voidu.

Prvý týždeň v európskej LCS prebehol podľa očakávaní – hry boli plné chaosu, nesúhry a zaujímavých výsledkov. Viac v našej extra krátkej (iba 5 minútovej!!!!) sekcii LCS v kocke.

A keďže počas editovania predošlého dielu vyvstalo pár ďalších vecí, ktoré by bolo vhodné spomenúť v rámci témy „prečo ma môj hlúpy tím nikdy nepočúva“, dnes si dokončíme túto tému poslednými zvyškami informácií, ktoré je vhodné mať vždy po ruke.

Na záver ešte pripomínam, že ak máte vlastné návrhy na sekciu do podcastu alebo je tu niečo čo vás nezaujíma (prípadne naopak – čo by sa malo stať súčasťou YoloQ Podcastu), svoje názory a pripomienky môžete písať na mail, Facebook alebo sem – do sekcie s komentármi. Konštruktívna kritika je viac než vítaná 😉


YoloQ Podcast 27 – Pán Baron Nashor

YoloQ Podcast 27 - Pán Baron Nashor

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (03:36)
3. Téma dňa: Baron Nashor  (15:32)
4. LCS v kocke – Letný split, 1. týždeň (42:01)
4. Etiketa: Ako donútiť spoluhráčov počúvať nás 2 – dokončenie (47:23)
5. Lulu And Shaco’s Quirky Encounter  (1:02:24)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.