YoloQ Podcast #25 – Nič špeciálne

YoloQ Podcast 25 - Nič špeciálne - webJeden by si myslel, že na štvrť-stý diel si pripravíme niečo špeciálne. A ono nie. Nie je tu nič špeciálne. Dokonca som to zahnal tak ďaleko, že som ani nepozval nijakého hosťa. Pretože nič netreba v živote preháňať, vážení, a všetkého veľa škodí. Aj špecialít. Takže dnes to bude známa klasika.

Hneď na úvod mi dovoľte ešte raz zagratulovať víťazovi „Štvrť-sto-dieločného 1v1 turnaja“, ktorým sa stal hráč s nickom GonDaSek4SvK a ako víťaz si odniesol balík RP bodov v hodnote 5€.

Téma dňa sa zaoberá posledným, tretím štádiom hry, tzv. „late game“ a povieme si na čo sa v tejto časti sústrediť, čomu sa vyhýbať, a čo sa v tomto smere stáva našimi primárnymi cieľmi.

LCS je stále v štádiu prípravy na letný split, preto sa hneď vrhneme na sekciu etikety, kde si povieme niečo o Riotom pripravovaných opatreniach pre hráčov, ktorí dostanú ban a rovnako poodhalíme, čo sa chystá na pasívne agresívnych hráčov a pár iných, dôležitých informácií. A ak nečítate vlákna na CZ fóre hry League of Legends, určite to bude pre vás novinka 😉

Na záver pripomínam, že akákoľvek spätná vôzba či námety na to, o čom by mali byť ďalšie diely – sú viac než vítané. Čo sa vám páči, nepáči a čo by sa mohlo zmeniť – toto všetko môžete posielať e-mailom, napísať na našu Facebook stránku – alebo rovno sem, do komentárov. Budem len rád… 🙂


YoloQ Podcast 25 – Nič špeciálne

YoloQ Podcast 25 - Nič špeciálne

1. Úvod, výsledok 1v1 turnaja (00:00)
2. Novinky (05:58)
3. Téma dňa: Late game  (23:47)
4. Etiketa: Riot Lyte prehovoril (40:51)
5. Super Galaxy Rumble  (55:39)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago
    • 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.