YoloQ Podcast #24 – Profesionálna wardizóda

YoloQ Podcast 24 - Profesionálna wardizóda - webĎalší špeciálny diel je na svete! A tento krát bude na vysoko profesionálnej úrovni. Pretože pozvanie do podcastu prijal sám wrenchman českého fóra – Profesionál. Ktorý má rád vanilkovo čokoládovú zmrzlinu. Takže všetko tým pádom naberá punc profesionality a preto aj úroveň tohto dielu stúpla do profesionálnych výšin. Ako inak, veľmi profesionálne…

Za podnet na vznik tohto dielu sa všetci môžeme poďakovať NeoIzzymu, ktorého e-mail so spätnou väzbou nezostal bez povšimnutia 😉

Po krátkych novinkách sme sa vrhli na tému vízie. V tejto extra dlhej, no o to viac informatívnej epizóde je všetko, čo nám ohľadne tejto témy napadlo: ako fungujú wardy (totemy), čo je to vízia celkovo, ako fungujú trinkety (talizmany) a ktoré role z nich profitujú najviac, ako správne wardiť v jednotlivých fázach hry… skrátka je tu spomenuté naozaj všetko, čo by ste mali o vízii vedieť nie len ako hráči support role (podpory). A dokonca zostal čas aj na niekoľko najčastejších otázok ohľadne vízie a wardenia, ktoré odznejú tesne pred koncom.

Pre obrázky a detailnejšie informácie o rozmiestňovaní wárd (alebo ak sa chcete naučiť hrať Thresha) odporúčame prečítať si Profíkov detailný návod na hranie Thresha, a predovšetkým sekciu o wardení, na ktorú narážame v dnešnom diely.

Odkaz na Profesionálov profesionálny návod na Thresha

Veríme, že vás dĺžka podcastu neodradí a niečo zaujímavé sa z nej dozviete. A pri počúvaní odporúčame dať si aspoň pár kopčekov vanilkovo čokoládovej zmrzliny. Tá je – len tak mimochodom – Profesionálova obľúbená!


YoloQ Podcast 24 – Profesionálna wardizóda

YoloQ Podcast 24 - Profesionálna wardizóda

1. Úvod, Profesionál a funkcia wrenchmana (00:00)
2. Novinky (03:43)
3. Všetko o vízii  (23:42)
4. Braum  (1:35:34)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.