YoloQ Podcast #23 – Technické problémy

YoloQ Podcast 23 - Technické problémy - web

Vanitas vanitatum, omnia vanitas!!! Celá pôvodná nahrávka bola stratená ako Phreak v serverovni Riotu a je nenávratne preč. A vyžiadalo si to nemalé úsilie a pevné nervy, ostať čo najpokojnejší a nahrať to celé odznova. Ale – podarilo sa. A hoci s troj dňovým oneskorením, ale predsa, sa k vám dostáva nový – technicky 24. ale prakticky 23. diel podcastu YoloQ. Keďže bol nahrávaný ráno a bolo nutné si privstať, aby sa všetko stihlo včas, ospravedlňte zníženú mozgovú kapacitu autora. Hoci – možno si ani nevšimnete rozdiel 😀

Novinkám dominujú skiny a chroma packy, ktoré rozvírili hladinu a vyslúžili si od hráčov nemalú negatívnu pozornosť. V Listárni odpovieme na otázku od Patrika a zároveň odznela nová otázka na tento (skrátený) týždeň – ktorého hrdinu by ste chceli mať za kamaráta/kamarátku v reálnom živote?

Témou dňa sa stala tzv. mid game – čiže stredná časť hry, čo je pokračovanie minulo týždňovej témy, kde sme rozoberali early game, čiže začiatok. Povieme si ako začína, čo je jej podstatou a ako ju prežiť tak, aby sme sa dostali v hre ďalej.

Na záver vás čaká siahodlhý, nekonečný príbeh s pointou, ktorú je možné uhádnuť už asi v polovici. Ale priznám sa – nechcelo sa mi to skracovať. Čas hral proti nám a aspoň sa vám pri tom bude lepšie zaspávať. Síce neskoro ale predsa, po tom ako sa vyriešili všetky technické problémy, vám ponúkame ďalší diel nášho podcastu. Snáď sa aspoň jeho počúvanie zaobíde bez incidentu…


YoloQ Podcast 23 – Technické problémy

YoloQ Podcast 23 - Technické problémy

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (03:43)
3. Listáreň – Ako vzniká podcast? (Patrik)  (23:42)
4. Mid Game (30:45)
5. Prečo sa nenechať vytočiť rečami nepriateľov (1:01:29)
6. Quinn and Valor  (1:18:38)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.