YoloQ Podcast #22 – Epizóda bez názvu

Možno je to únavou, možno prechodom mozgu do režimu spánku, ale dnes to bude epizóda bez názvu, pretože nijaký vhodný nám na um neprišiel. A aby toho nebolo málo, na obálku sa dostal samotný vládca pekiel, zabiják šteniatok a nepriateľ všetkého pekného – Teedo.

Úvod patrí pripravovanému 1v1 turnaju, ktorý sme sa rozhodli okoreniť o čosi zaujímavejšou prvou cenou. Ak sa nám prihlási viac ako 10 účastníkov, cenou za víhru sa stane darček v podobe RP v hodnote 10€. Detaily a prihlášku nájdete na oficiálnom LoL CZ fóre, na ktoré sa dostanete kliknutím na tento link. A dozviete sa aj niečo o prirpavovanej epizóde o wardení!

Otázka na tento týžde znie: Lore (príbeh) ktorého hrdinu/hrdinky je podľa vás zo všetkých najtrápnejší? Odpovede nám zasielajte mailom, píšte na Facebook alebo sem do komentárov pod epizódu 😉

Témou dňa sa stane early game (začiatok hry). vysvetlíme si ako správne začať hru, čo robiť a kedy končí táto veľmi dôležitá fáza zápasu.
Tu je spomínaný obrázok kde stáť na začiatku hry

Pár vetami si zhrnieme finále LCS v Európe a relegačné zápasy, a na záver si objasníme funkciu a význam LeaverBuster systému. Pretože v poslednom čase naň ľudia začínajú nadávať, pričom si neuvedomujú, ako systém pracuje a čo je jeho podstatou.

Snáď aj tento diel vás posunie vpred na Poli spravedlnosti!! 😀


YoloQ Podcast 22 – Epizóda bez názvu

YoloQ Podcast #22 - Epizóda bez názvu

1. Úvod (00:00)
2. Novinky (05:38)
3. Listáreň  (16:01)
4. Early Game (27:06)
5. EU LCS Play-Offsfinále a relegačné zápasy (52:47)
6. LeaverBuster systém (58:18)
5. Omega Squad Teemo Login Theme  (1:09:11)


>>MP3 NA STIAHNUTIE<<
(Kliknite na odkaz pravým tlačidlom myši a zvoľte možnosť „Uložiť odkaz ako“)

Alebo si podcast vypočujte prostredníctvom iTunes či Stitcheru:

Listen to Stitcher  vypocut-cez-i-tunes

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne hry League of Legends alebo komunity, smelo ich posielajte na náš e-mail, prípadne ich môžete napísať do komentárov. Odpovede zverejníme v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať Like na Facebooku a sledovať Kaneove dobrodružstvá na Twitteri, aby každý videl že aj vy patríte medzi kewl partiu a teším sa na vás už o týždeň!

Comments
  1. 6 rokov ago

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.