YoloQ Podcast #181 – Plány na rok 2019

Rok 2018 sa pomaly ale isto blíži do svojho (veľkolepého?) finále, v League of Legends sa toho taktiež veľa nedeje a preto je to ideálny čas sa pozrieť za seba. A potom pred seba. A ujasniť si kam to všetko vlastne smeruje. Pretože chceme ísť stále vpred a nie vzad. Jedine keby vzad vyzeralo lepšie ako vpred. Ale to nemáme potvrdené, takže asi to radšej nasmerujeme smerom dopredu, čo poviete…?

YoloQ Podcast 181 - Plány na rok 2019


1. Úvod: najlepší rank v živote  (00:00)
2. Nová šampiónka Neeko (05:05)
3. Plány na rok 2019 (10:55)
4. Neeko, The Curious Chameleon Theme (46:08)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android / iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Profesionál finišuje svoj veľkolepý projekt a preto som sa rozhodol s vami podeliť o moje plány ako v súkromnom, tak v podcasterskom a streamerskom živote. Objasním momentálnu situáciu a úbytok obsahu na YouTube kanály, čo plánujem s podcastom a streamom urobiť nasledujúci rok a čo to vlastne pre vás v konečnom dôsledku bude znamenať. Snáď mi aspoň väčšina plánov budúci rok vyjde, tak ako tomu bolo v 2018 a verím, že to prinesie zmeny k lepšiemu ako v kvalite, tak v kvantite ponúkaného obsahu.

Plány na rok 2019

  • Môj stav v reálnom živote
  • Stream a blog v angličtine
  • Monetizácia a reklamy
  • YoloQ Podcast a budúcnosť webu/YouTube kanálu
  • Zhrnutie

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.