YoloQ Podcast #180 – Pozdravy z Ameriky

Do tejto špeciálnej, trochu netradičnej epizódy prijal pozvanie hráč Ryžgo, ktorý sa so mnou podelil o svoje zážitky zo života v Amerike a hrania na americkom NA servery. Za návštevu mu ešte raz srdečne ďakujem a ak som sa na niečo zabudol opýtať – máte možnosť položiť mu vlastné otázky na našom Discorde!

YoloQ Podcast 180 - Pozdravy z Ameriky


1. Úvod: Ryžgo a jeho záver sezóny 8  (00:00)
2. Život v Amerike (06:03)
3. Americká škola a hranie v školskej lige (28:15)
4. Hranie na NA servery (53:54)
5. Eclipse Leona Theme (1:13:51)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android / iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Ryžga môžete poznať z predošlých podcastov, kedy sa prišiel s nami porozprávať o e-športe. Po tom, ako sa vzdal funkcie vyslanca česko-slovenského fóra hry League of Legends pre e-šport, ho vietor zavial na štúdiá do bájnej zeme za veľkou mlákou – do Ameriky. Okrem štúdia sa venuje golfu a ako inak – hraniu hru League of Legends za miestny školský tím. V rozhovore spomíname život v Amerike, jeho krásy a nevýhody, neskôr sa presunieme k škole a školskej lige a celú tortúru ukončíme rozhovorom na tému NA serveru – je reálne tak zlý ako sa hovorí u nás v Európe alebo je naozaj tak dobrý ako tvrdia americkí hráči?

Život a hranie LoL v Amerike

  • Život v Amerike
  • Škola a školská liga
  • NA server – dojmy a zážitky
  • Zhrnutie

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.