YoloQ Podcast #174 – Cosplay 101

O cosplay sme sa už v predošlých podcastoch síce bavili, ale vždy to boli len jalové reči popri pive, keďže nikto z nás s tým reálne skúsenosti nemá. Práve preto bolo na čase to napraviť a zistiť ako je to s cosplayom naozaj. Aj preto s potešením hlásim, že pozvánku do virtuálneho štúdia tento krát prijala skutočná cosplayerka, Strigina, a poodhalila zákulisie tohto čoraz populárnejšieho hobby.

YoloQ Podcast 174 - Cosplay 101


1. Úvod: Vorlds 2018 a Pick’Em fiasko  (00:00)
2. Zaujalo nás: Plánuje Riot mazať problémových šampiónov? (06:40)
3. Rozhovor s cosplayerkou Striginou (09:00)
4. Music of League – Tidecaller (41:29)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Keď už bola táto vzácna príležitosť, pokúsil som sa do podrobna vyspovedať našu hosťku o všetkom, čo sa týka cosplayu. Od ťažkých začiatkov, cez tvorbu kostýmov, až po to kde a ako prezentovať svoju prácu. A tí z vás, ktorí by chceli vidieť Striginin cosplay a prípadne jej poslať nejakú tú otázku, tu je odkaz na Instagram:

Striginin Instagram

Cosplay 101

  • Ako začala s cosplayom
  • Výroba kostýmov
  • Časová a finančná náročnosť
  • Akcie a zážitky z cosplayu
  • Ako sa stať cosplayerom / cosplayerkou

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.