YoloQ Podcast #168 – Beta fáza češtiny LoL

Aj vy máte pocit, že sme sa už dlho nebavili o našej obľúbenej lokalizácii do hry League of Legends? Tak dnes si to zopakujeme, ale trochu z iného pohľadu a položíme si základnú otázku – opustí vôbec LoL CZ beta fázu? A keďže je to téma naozaj náročná, privolali sme si do virtuálneho štúdia aj posilu….

 YoloQ Podcast 168 - Beta faza cestiny LoL


1. Úvod: Čo sa stalo s Listylol.cz?  (00:00)
2. E-šport na olympiádu vraj nepatrí (11:26)
3. Beta fáza češtiny LoL (27:19)
4. EU LCS Finals 2018Theme (1:03:49)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Páni Kr.Pa a Profesionál v tomto diely podcastu spolu so mnou rozoberajú, prečo je už vyše štyroch rokov čeština v beta fáze, aký mal byť oficiálny skin vydaný pri príležitosti oficiálneho spustenia češtiny a čo by sa asi najskôr muselo stať, aby Riot češtinu zoficiálnil. No a ako inak, popri tom sme zabŕdli do milióna ďalších vecí, takže to, čo som ohlásil ako hlavnú tému dňa, nakoniec bude taká pod-téma. Alebo bonusová téma. Skrátka tento podcast je super lebo v ňom máte asi 3 v 1. Tak si hpo vypočujte celý. A popri tom nezabudnite omrknúť a bookmarknuť stránku LISTY LOL … už čoskoro ju čaká veľká zmena. 😉

Beta fáza češtiny LoL

  • Prečo je čeština stále v beta fáze
  • Problémy lokalizácie
  • Dôvody beta štádia
  • Čo by sa muselo stať, aby čeština vyšla aj oficiálne

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.