YoloQ Podcast #167 – Životnosť LoL

Riot Games neustále tvrdia, že chcú z League of Legends vytvoriť nadčasovú hru, respektíve e-šport, ktorý tu zostane navždy. Ako napríklad futbal alebo šach. Ale je to reálna vízia? Je možné udržať počítačovú hru natoľko zaujímavú, aby pretrvala celé generácie?

 YoloQ Podcast 167 - Životnosť LoL


1. Úvod: Profíkov názor na Aram-Aramu  (00:00)
2. Letec – Oplatí sa sledovať posmrtnú obrazovku? (13:40)
3. Životnosť LoL (21:04)
4. High Noon Lucian Theme (50:11)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

League of Legends je počítačová hra. Zároveň je to e-šport. A točia sa v nej nemalé peniaze. Už len to je dôvod na to, aby táto hra bola obľúbená a mala šancu sa udržať na trhu ešte pekných pár rokov. Ale je to celkovo do budúcna udržateľný trend? Je skutočne možné  dosiahnuť, aby bola táto hra tak obľúbená, ako napríklad futbal? Aká je šanca, že o dve generácie sa ešte stále bude hrať loL oficiálne a naďalej to bude jedna z najobľúbenejších hier na svete a číslo jedna medzi MOBA hrami?

Životnosť LoL

  • Prečo LoL momentálne dominuje
  • Twitch a streamovanie hier
  • Trend LoL do budúcna
  • Životnosť League of Legends do najbližších rokov

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.