YoloQ Podcast #165 – RIOT stratil cestu

Po letnej dovolenke sa duo Bakara vracia späť na scénu…. len aby ju našlo v kompletne rozbordelenom stave. Patch 8.16 tomu vôbec nepomohol a nedávno vydané video od Riotu len potvrdzuje, že je niečo zhnité v meste Dánskom….

 YoloQ Podcast 165 - Riot stratil cestu


1. Úvod: Môj obchod + Nexus Blitz  (00:00)
2. Zaujalo nás: prerobený Nunu (20:30)
3. Riot stratil cestu (38:08)
4. Akali Theme 2018 (1:05:20)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Každý kto rozoberal patch 8.16 – či už na Youtube, v podcastoch alebo len tak pri pive, nemohol inak ako si len škrabať čelo so zmäteným výrazom v tvári. Čo sa deje? Prečo je hra v tak rozhasenom stave? Kto to má na svedomí a čo tým Riot Games sledujú? Spolu s Profesionálom sme sa zamysleli nad tým, čo je na príčine tohto stavu a prečo je to také, aké to je.

Riot stratil cestu

  • Patch 8.16
  • Priveľa zmien v krátkom čase
  • Riot vs hráči
  • Kam smeruje sezóna číslo 8

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.