YoloQ Podcast #164 – Československá scéna

Vážení a milí, chytajte si sukne a klobúky, pretože tento krát to bude ďalšia zaujímavá jazda s mnohými kopcami a zákrutami! V trochu dlhšom podcaste sme sa spolu so zástupcom pre česko-slovenský e-šport hry League of Legends – Ryžgom – dostali do zákutí našej profi scény a dozvedeli sme sa zaujímavé informácie. A ako inak, nakoniec sme aj tak skončili debatu niekde trochu inde… 🙂

 YoloQ Podcast 164 - Československá scéna


1. Úvod: Ryžgo sa predstavuje  (00:00)
2. Československá scéna a profesionálne hranie u nás (13:30)
3. PROJECT: Ashe Theme (53:42)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Voľnú diskusiu na témy profesionálnej scény a možností hrania League of Legends u nás, sme začali objasnením Ryžgovej stredoškolskej ligy a plynulo, ako je naším dobrým zvykom (alebo aj nie) sa prenesieme k možnostiam, ktoré hráči v Čechách a na Slovensku majú – respektíve by mohli mať. Dotkneme sa tém ako je záujem/nezáujem hráčov o turnaje, možnosti hrať loL profesionálne a nakoniec sa pozastavíme nad tým, či to má vôbec zmysel.

Československá scéna

  • Ryžgova stredoškolská liga
  • Možnosti profesionálneho hrania v ČR a SR
  • Nástrahy na profi hráčov
  • Má vôbec zmysel hrať League of Legends profesionálne?

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.