YoloQ Podcast #163 – Potreba matchmakingu

Matchmaking. Mnohými nenávidené slovíčko, ktoré má na svedomí všetky naše prehry v hodnotených zápasoch a stratu pozície. Ale čo keby matchmaking neexistoval? Čo keby Riot zveril všetko do rúk samotným hráčom, v presvedčení že každý urobí to čo má a každý má v sebe aspoň trochu sebakritiky?

 YoloQ Podcast 163 - Potreba matchmakingu


1. Úvod: Príručka pre bronzákov je na svete  (00:00)
2. Zaujalo nás: LaCryCZ – Prečo wardy zaberajú miesto v inventári  (03:09)
3. Matchmaking (13:30)
4. Rift Rivals 2018 Theme (53:42)

Alternatívne možnosti počúvania: MP3 / YouTube / Android iTunes


POZNÁMKY K PODCASTU

Potrebujeme matchmaking? Nebolo by lepšie hrať proti rôzne zdatným protivníkom a poučiť sa z každej prehry proti lepším hráčom? Alebo by sme sa dostali do nekonečnej špirály končiacej niekde na dne low elo stoky? A čo keby sme hráčom dali možnosť vybrať si a otestovať aké je to hrať v rôznych úrovniach?

Potreba matchmakingu

  • Potrebujeme matchmaking?
  • Otvorené fronty
  • High elo vs low elo
  • Profesionálna scéna

 


Návrhy na obsah ďalšieho podcastu, prípadne akúkoľvek kritiku, pochalu či otázku na hru League of Legends veľmi radi uvítame prostredníctvom e-mailu, prípadne ich môžete napísať priamo sem do sekcie komentárov. Odpovede môžeme zverejniť v ďalšom diely, v prípade komplexných otázok sa z nich môže stať jeden z bodov programu.

Nezabudnite dať like na Facebooku alebo follow na Twitteri a sledujte naše dobrodružstvá na YouTube!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.